Ogłoszenie

Forum w trakcie tworzenia.
Mottem forum jest: Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć.

#1 2007-09-13 18:46:03

 Louis de Bois

The Chosen One

Punktów :   

Zalety

Mam Zaletę "Zdolności Magiczne", jak dużą mocą mogę władać?

Zdolności magiczne dają Ci dziwną moc, którą możesz w przybliżeniu określić tak samo silną jak 3 poziom dyscyplin. Narratorzy po twoich sugestiach określą dokładnie co możesz, a czego nie. Ta wiedza nie zostanie Ci przekazana, możesz się jej domyślać, ale nigdy żaden Narrator Ci tego nie powie.

Wracając do meritum. Nie posiadasz mocy porównywalnej do Sfer. Masz moc o określonych możliwościach podobnie jak Dyscypliny, ale działa ona w zupełnie inny sposób. Żaden inny wampir nie będzie mógł nauczyć się od ciebie tej umiejętności, ani w żaden sposób jej skopiować.

Mam zaletę "Przeczucie", co to oznacza?

To znaczy, że twoja postać zostanie dodatkowo opracowana na forum MG, gdzie zostanie ustalona natura twoich wizji i udział w fabule gry. Raz ustalona natura wizji nie zostanie zmieniona, a Narratorzy zostaną powiadomieni o tym jak mają Ci przedstawiać wizje i co będą one pokazywać.


"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" Przysłowie chińskie

Offline

 
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Louis de Bois i Kenny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.unionek.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl www.sportdownload.pun.pl www.zspgodzianow.pun.pl www.administracja-usm.pun.pl