Ogłoszenie

Forum w trakcie tworzenia.
Mottem forum jest: Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć.

#1 2007-09-13 18:40:05

 Louis de Bois

The Chosen One

Punktów :   

Cechy pozycji

Mam wysoki poziom "Uznanie Sfory", czy to oznacza, że nimi władam?

Wszystkie wampiry Sabatu na forum należą do jednej Sfory co oznacza, że jesteście dla siebie jak rodzina. Jak rodzina, a nie wojsko. Jesteś przez nich podziwiany i szanowany, jesteś tym synem, czy córką, w której cieniu żyją inni, ale nie dowodzisz nikim formalnie. Możesz im rozkazywać, ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem rozwścieczysz ich. Inni oczywiście będą Cię popierać... do czasu jak uznają, że się wozisz. A wtedy z całą pewnością stracisz na znaczeniu.

Mam cechę pozycji "Alternatywna Tożsamość", co to oznacza?

To znaczy, że otrzymasz dostęp for tylko dla tych, których szpiegujesz, ale to oznacza, również, że co tydzień będziesz musiał umieszczać na forum swojej sekty jakieś materiały, które udało Ci się wykraść od swoich "przyjaciół".

Mam cechę pozycji "Mentor", co to oznacza?

Oznacza to, że twój Narrator co pewien czas będzie Cię informował o tym gdzie co się znajduje, co się ostatnio działo i udostępni Ci możliwość nauki nowej Dyscypliny. Każdy mentor będzie tworzony specjalnie dla Ciebie i rozpisywany na Forum MG tak, by każdy Narrator wiedział jak się z tobą obchodzić.

Mam cechę pozycji "Mienie", co to oznacza?

To po pierwsze oznacza, że twój wampir nie mieszka na ulicy lub, że "wynajmuje" mieszkanie jakiegoś trupa. Ma legalne źródło dochodów, które ty musisz określić i może sobie pozwolić na kupowanie różnych niezbędnych mu do przeżycia rzeczy. Może też kupować sobie krew jeśli jest dość bogaty. No i na koniec posiada legalną broń i środek lokomocji.

Mam cechę pozycji "Wpływy", co to oznacza?

Oznacza choćby tyle, że jesteś w stanie dostać się do wyższych szczebli jakiejś organizacji, np. Gazety i wstrzymać druk, ale przy okazji jest bardzo rozchwytywana i może się zdarzyć tak, że ktoś ważny poczuje się urażony tym, że nie chcesz się z nim spotkać w jedynym wolnym terminie w środku dnia.

Mam cechę pozycji "Trzoda", co to oznacza?

To znaczy, że nie musisz polować, a przynajmniej jak masz przynajmniej 2 kropkę. Po prostu zawsze masz ten jeden PK dziennie i nie martwisz się, że następnej nocy możesz głodować. Oczywiście to działa dopóty dopóki nie spalasz krwi na nic innego lub dopóty dopóki dobrze kombinujesz.

Mam cechę pozycji "Sława", co to oznacza?

Mniej więcej tyle, że zna Cię duża grupa ludzi (i nie tylko), ale jako osobę publiczną. Nie musisz być aktorem. Po prostu robisz coś (lub robiłeś) co sprawiło, że twoja twarz jest znana. Istnieją dwa rodzaje sławy. Pozytywna i dzięki tej możesz wejść w każde publiczne i trochę mniej publiczne miejsce, oraz ta Negatywna, dzięki, której możesz mieć kałacha za pół ceny, wiązkę dynamitu i plany banku za niewielką opłatą, ale też spacer po chodniku w Centrum odpada.

Mam cechę pozycji "Tajemniczość", co to oznacza?

To oznacza tyle, że dla pewnej grupy istot jesteś niemal niewidzialny. Mało tego, nawet kamery Cię nie widzą (choć zależy to od ich poziomu zaawansowania). Możesz niektórych ludzi wręcz zabić i absolutnie nikt tego nie zauważy, nawet ona, mimo, że będziesz stać przed nią. Poza tym jesteś świadomy swojej niewidoczności.

Należy jednak zauważyć, że Tajemniczość nie wynika z niczego. Tajemniczość jest tak naprawdę sposobem ubierania, zachowywania się i ogólnie rzecz biorąc bycia, która sprawia, że ludzie pomijają Cię w natłoku informacji. Owszem jest w tym coś magicznego, ale nie jest to czysta magia. Twoja zewnętrzna pospolitość miesza się z wypaczeniem jakie wywołałeś przez wieloletnie stosowanie magyi i wycina Cię z pola widzenia, wszystkiego co nie jet dość czujne by Cię zauważyć.


"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" Przysłowie chińskie

Offline

 
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Louis de Bois i Kenny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracja-usm.pun.pl www.zspgodzianow.pun.pl www.sportdownload.pun.pl www.unionek.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl